×
MUDr. Josef Hrbatý

MUDr. Josef Hrbatý

cizí jazyky:

plastický chirurg


studoval na Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně v letech 1977- 1983.
V letech 1983 - 1984 pracoval v nemocnici ve Vyškově na ARO oddělení a také na oddělení chirurgie. Má více zkušeností s pooperační jednotce intenzivní péče.

Od srpna 1984 do června 2002 byl na Klinice plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice Masarykovy univerzity v Brně. V roce 1986 složil I. stupně certifikát v všeobecnou chirurgii. V roce 1991 prošel certifikace v plastické a estetické chirurgie.

Na Klinice plastické a estetické chirurgie v Brně dr.Hrbatý pracoval jako chirurg mikro - zejména pro osázení a rekonstrukční chirurgie, chirurgie ruky. Samozřejmě, že provedl další služby v oblasti plastické chirurgie.
Zde se od roku 1994 začal dělat své služby estetické chirurgie.

Od roku 2002 začal pracovat na první Beauty Clinic Laurea v Brně, který byl zaměřen na zákazníky v německy mluvících zemích. V letech 2008 - 2012 a pravidelně dr.Gelhaar soukromý soukromá praxe v Bad Liebenzell provozovat poblíž Stuttgartu. Pro tuto činnost obdržel certifikát - Kvalifikace - certifikace - Medical Association státu Baden-Württemberg.
V roce 2011, spolu s krátkým Aesklepion klinice v Praze pracoval. Na konci roku 2012 Laurea klinika skončila v Brně činnosti ve své původní podobě. V této době se postupně dr.Hrbatý začíná několik dalších nemocnic pracují společně.

Od roku 2014 práce začíná dr.Hrbatý v Praze. A také v Karlových Varech, kde se přestěhoval z Brna.

V oblasti estetické chirurgie dr.Hrbatý má zkušenosti s většinou chirurgickými (estetické chirurgie) postupů. Zaměřuje se na operaci obličeje, očních víček, uší, chirurgii břicha žen a mužů. Funguje dobře provoznímu genitální oblasti mužů a žen. Jeho oblíbený chirurgie zahrnovat operace prsů. On je jedním z prvních plastického chirurga v České republice vůbec, který začal s anatomickými prsní implantáty. Dr.Hrbatý, jeden z lékařů s největšími zkušenostmi s použitím anatomických implantátů a nejbohatší zkušenosti v této oblasti je jedním z nejvyhledávanějších odborníků. Dr. Hrbatý zúčastnil workshopu v roce 2002 ve Stockholmu, na klinice prof. Hegen. Workshop pod vedením prof Tibbets Spojených států, která patří mezi průkopníky anatomických prsních implantátů.

Během svého nemocnice Laurea další doc.Války dr měli. Hrbatý možnost také získat cenné zkušenosti v rhinoplasty. Doc.Válka patří problematika rhinoplasty z nejzkušenějších a respektované plastický chirurg v České republice.

Dr. Hrbatý aktivně hovoří německy, anglicky a rusky.
Mezi jeho klienty po operaci prsu jsou některé další významné modely z České republiky.

Za Kvalitu ručí náš tým profesionálů plastické chirurgie

 Lenka Trčková
Lenka Trčková
napsat
 Monika Řeháková
Monika Řeháková
napsat
 Eva Hugyeczová
Eva Hugyeczová
napsat
 Lenka Šmídová
Lenka Šmídová
napsat
 Šárka Polepilová
Šárka Polepilová
napsat
 
Copyright © 2010-2021 - IamWRS vyroba-www.cz